Moja naj kniha

Moja naj kniha

13. február 2014.

Hľadáme najobľúbenejšiu knihu Slovákov

Slovenská televízia vyhlási celonárodnú anketu MOJA NAJ KNIHA o najobľúbenejší knižný titul Slovákov. Program  v ktorom budeme  hľadať najobľúbenejšiu knihu odštartuje 25. apríla 2010 o 20,00 hod. na STV2.

Licencovaný formát Moja NAJ kniha uvedie STV na Dvojke v nedeľu 25. apríla 2010 o 20, hodine. Prestížnym kultúrno-vzdelávacím projektom budú divákov sprevádzať známi moderátori Alena Heribanová a Martin Nikodým. "Teším sa, že ideme robiť reláciu o knihách, lebo kniha je úžasná vec. Ľudia odjakživa písali a čítali. Knihy nevytlačia z našich postelí, kresiel a upršaných večerov ani elektronické médiá. Verím, že ľudia budú tento formát sledovať. Dozvieme sa, čo čítajú, kto ich oslovil a aký majú vkus,“ priblížila zámer projektu Alena Heribanová.

Relácia Moja NAJ kniha vyvrcholí 7. novembra 2010. Dovtedy diváci postupne spoznajú sto, dvadsaťpäť a desať najobľúbenejších kníh. Do celonárodnej ankety sa môžu diváci zapojiť prostredníctvom webovej stránky www.mojanajkniha.sk. V rámci internetu je na známej sociálnej sieti založená skupina určená fanúšikom Mojej NAJ knihy. Do projektu je aktívne zapojená aj široká sieť knižníc, kníhkupectiev i škôl, v ktorých tvorcovia plánujú pre divákov pútavé sprievodné podujatia.

Dátum: 2010-04-26-od – 2010-05-09-do