Pozitívne myslenie

07. jún 2017. , 17:30

Podrobnosti podujatia

Hosťom klubu slovenských čitateľov bola Viera Gabliková s témou Pozitívne myslenie a psychické príčiny chorôb. Článok našej členky Soňi Zakariásovej:

“Predprázdninové stretnutie Klubu slovenských čitateľov

Pravidelné sedenia Klubu pri Mestskej knižnici sa stali akousi terapiou, pri ktorej každý z nás načerpá novú energiu a nájde novú vitalitu. Často nám poodhalia to, čo pri každodennom zhone nechtiac prehliadame. Teší nás, že sa rozrastáme a medzi nás prichádzajú aj noví členovia. Často to nie je len o stretnutí so zaujímavými ľuďmi, ale predovšetkým o tom, že sa po mesiaci opäť vidíme a znova si dokazujeme, že repertoár našich tém je nevyčerpateľný

Na predprázdninové júnové stretnutie Klubu prijala pozvanie p. Vierka Gabliková, ktorá nás zasvätila do pozitívneho myslenia a poukázala na možné psychické príčiny chorôb. O tom, že nás téma zaujala, niet pochýb. Sedenie sa pretiahlo dlhšie, ako sa pôvodne plánovalo, pretože každý z nás mal čo povedať. Za nezabudnuteľné chvíle a krásne zážitky ďakujeme aj pracovníčkam knižnice, ktoré naše stretnutia zastrešujú a vždy nás prekvapia aj drobnými chuťovkami.”