Barátunk Zalabai Zsigmond – EmlékEst

07. december 2023. , 17:30
Sikerült méltó módon megemléklezni Zalabai Zsigmondról, a Bibliotheca Hungarica alapítójáról és könyvtárunk névadójáról, aki ez év elején lett volna 75 éves. Interaktív foglalkozást tartottunk a gimnazistáknak, szakmai szimpóziumot majd este “Barátunk Zalabai Zsigmond” címmel egy hangulatos baráti beszélgetésre került sor.
Köszönjük szépen a Madách Imre Magyar Tannyelvű Gimnázium Somorja diákjai aktív részvételét, a szimpózium előadóinak: Végh Lászlónak, Csehy Zoltánnak, Szász Pálnak, Misad Katalinnak, Roncz Melindának, Filep Tamás Gusztávnak, Tóth Lászlónak és Csanda Gábornak a vezetést.
Köszönjük az emlékest vendégeinek is: Bárdos Gábornak (a moderálást is), Végh Lászlónak, Fóthy Jánosnak, Horváth Pálnak és Duducz Erikának.