ONLINE KATALÓGUSUNKRÓL

Kedves Olvasónk,
figyelmébe ajánljuk, hogy könyvtárunk interneten is elérhető katalógusa megújult és új szolgáltatásokkal bővült. A katalógus könyvtárunk honlapján, a www.kniznicasamorin.sk oldal felső menüsorában, az ONLINE KATALÓGUS menüpontra kattintva érhető el.

Itt tájékozódhat a könyvtár gyűjteményéről, a kölcsönözhető könyvek elérhetőségéről, példányszámáról, státuszáról.

A BEJELENTKEZÉS gombra kattintva saját olvasói profilt nyithat, ahol figyelemmel kísérheti kölcsönzéseit, lehetőség van a könyvek kölcsönzési határidejének meghosszabbítására, illetve további könyvek előjegyzésére.

A vonalkód száma az olvasójegyen található szám, a jelszó az Ön születési dátumát tartalmazó nyolcjegyű karakter: év, hónap, nap (ÉÉÉÉHHNN). A jelszó a belépés után módosítható.

Ha nem kíván többé levelet kapni tőlünk vagy tévesen értesítettük, kérjük jelezze könyvtárunk felé a kniznicasamorin@gmail.com e-mail címen vagy a +421 908 400 420 telefonszámon.

Ha nem kíván többé könyvtárunk tagja lenni, bejelentkezés után törölheti fiókját vagy kérheti azt a kniznicasamorin@gmail.com e-mail címen vagy a +421 908 400 420-as telefonszámon.

Bízunk benne, hogy megújult katalógusunk elnyeri tetszését, és szívesen fogadjuk észrevételeit, visszajelzését.

Üdvözlettel,
Zalabai Zsigmond Városi Könyvtár Somorja