FutuReg Gyereknap a könyvtárban

01. június 2018. , 9:30

Szeretettel meghívjuk Önöket egy rendhagyó gyereknapi délelőtti előadássorozatra a Nemzetközi Gyermeknap alkalmából, ahol kötetelenül beszélgethetnek a www.MinorityKids.sk projekt szakértőivel a jövőnk gyermekeiről.A nap során szó lesz a hisztiről, gyermeklélekről és a helyi magyar foglalkozások és gyerkmekfejlesztés fontosságárol óvodáskor előtt is.

9.30 -10.15 – Hiszti és dackorszak – Mgr. Érsek Szilvia gyermekpszichológus
10.30 -11.00- Meseterápia Csallóközben – Mgr. Kantner Éva
11.00 – 11.45 – Zene és művészet – módszertani bemutatók – Mgr. Mészáros Krisztina vezeti a beszélgetéseket

A DÉLUTÁN A GYEREKEKÉ és a könyveké, ugyanis Brumiarc a cirkuszban érkezik
14.00 -15.30 – Rajkovics Péter: Brumiarc a cirkuszban könyvbemutató, minden amit, a mesekönyvről tudni kell.

A délután során Minority Kids kutatás-indító találkozójára is sor kerül az érdeklődőknek motivaciós tréninggel a projekt tagjainak.

A délelőtti program főként kisgyerekes szülőknek, anyaságin levő anyukáknak alkalmas a reggeli időpont miatt is, ezen kívül az egész nap során az előadókkal megbeszélhető individuális konzultáció is, amit az oz@futureg.sk címen lehet jelezni előre vagy üzenetben a Facebookon.

A workshop támogatói: Bethlen Gábor Alapitvány – A magyar kultúráért programja 2018, a Minority Kids.sk szakemberei, illetve a FutuReg PT , az előadástermet a somorja Zalabai Zsigmond Városi Könyvtárnak köszönhetjük