Blog Medium Without Sidebar

Caption placed here

OTVORENÉ

Milí čitatelia! Vnútorné priestory knižnice sú OTVORENÉ. Otvárame od 19.4.2021 o 13:00. Knihy si môžete vybrať priamo z poličky. Samozrejme naďalej funguje objednanie kníh cez online katalóg, e-mail, telefón.

Knihy až domov

Novinkou v našich službách je donáška kníh pre ŠAMORÍNČANOV so zdravotným postihnutím, starším ľuďom s obmedzenou mobilitou alebo dlhodobo chorým. V prípade záujmu nás kontaktujte: 0908 400 420 kniznicasamorin@gmail.com. Knižnica zostáva naďalej OTVORENÁ v obmedzenom režime cez “výdajné dvere”. Želané knihy je potrebné objednať si vopred v čase: Po- Pi 9.00 -12.00! Knihy si OBJEDNAJTE cez online katalóg, mailom, telefonicky, cez facebook a následne vám dáme vedieť, kedy ich máte pripravené na vyzdvihnutie. VÝDAJ kníh: Po – Pi 13.00- 16.00, STREDA 13.00-18.00. Ak chcete knihy len vrátiť, odporúčame uprednostniť ich vrátenie vhodením do biblioboxu, ktorý sa nachádza pred knižnicou.

OBNOVENÝ ONLINE KATALÓG

Vážený/á čitateľ/ka,radi by sme Vás informovali o tom, že náš ONLINE KATALÓG je obnovený a rozšírený o nové služby. Je dostupný na webovej stránke knižnice www.kniznicasamorin.sk kliknutím na príslušnú voľbu na paneli nástrojov. V katalógu nájdete informácie o fondoch knižnice, môžete vyhľadať konkrétne tituly a zistiť, či sú voľné alebo zapožičané. Kliknutím na voľbu PRIHLÁSENIE si môžete založiť svoje vlastné konto a sledovať svoje výpožičky. Vo svojom konte si môžete predĺžiť výpožičnú dobu a požiadať o rezerváciu ďalších kníh. Číslo čiarového kódu je číslo na Vašom čitateľskom preukaze, heslo je osemmiestny znak: Váš dátum narodenia v tvare rok, mesiac, deň (RRRRMMDD). Heslo si môžete zmeniť po prihlásení sa. Ak si...
Čítaj viac

Predvianočné knižné novinky vďaka FPU

Vďaka sume vo výške 3 500 € z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia naša knižnica mohla rozšíriť v roku 2020 svoj knižný fond o 300 nových titulkov. Realizáciu projektu sme rozdelili na tri etapy, poslednú objednávku kníh naplánovali na posledný adventný týždeň, aby čitatelia mohli vyberať zo širokej ponuky najnovších exemplárov. Vedenie Mestskej knižnice Zsigmonda Zalabaiho aj touto cestou sa chce poďakovať Fondu na podporu umenia.

Kreatívna výzva

Milí naši kreatívni čitatelia, priatelia!Ozdobme spoločne náš vianočný stromček v knižnici. Učarujte nás vlastnoručnými ozdobami zo starej knihy a my vás obdarujeme s poukážkou v hodnote členského príspevku i malý darček pre potešenie. Staré, opotrebované knihy nájdete v knižnici. PRAJEME VÁM POKOJNÉ A POŽEHNANÉ PREŽITIE ADVENTU