Blog Medium Without Sidebar

Caption placed here

OTVORENÉ

Milí čitatelia! Vnútorné priestory knižnice sú OTVORENÉ. Otvárame od 19.4.2021 o 13:00. Knihy si môžete vybrať priamo z poličky. Samozrejme naďalej funguje objednanie kníh cez online katalóg, e-mail, telefón.

Knihy až domov

Novinkou v našich službách je donáška kníh pre ŠAMORÍNČANOV so zdravotným postihnutím, starším ľuďom s obmedzenou mobilitou alebo dlhodobo chorým. V prípade záujmu nás kontaktujte: 0908 400 420 kniznicasamorin@gmail.com. Knižnica zostáva naďalej OTVORENÁ v obmedzenom režime cez “výdajné dvere”. Želané knihy je potrebné objednať si vopred v čase: Po- Pi 9.00 -12.00! Knihy si OBJEDNAJTE cez online katalóg, mailom, telefonicky, cez facebook a následne vám dáme vedieť, kedy ich máte pripravené na vyzdvihnutie. VÝDAJ kníh: Po – Pi 13.00- 16.00, STREDA 13.00-18.00. Ak chcete knihy len vrátiť, odporúčame uprednostniť ich vrátenie vhodením do biblioboxu, ktorý sa nachádza pred knižnicou.