Somorjai mesék

02. június 2017. , 17:00

Multikulturális mesékre invitálunk minden kedves szülőt és gyermeket. Szervező: www.futureg.sk
Meghívott vendégek:
• Soňa Čermáková Uličná – meseírónő, forgatókönyvíró, A pikolky.sk könyvek írója
• Bolemant Lilla- Phoenix Library, a Lili és Boti, Manós vakáció és más mesék szerkesztője
• Kantner Éva- gyermekpszichológus, mesterapeuta.
Műsorvezető: Mészáros Krisztina

A résztvevő gyermekek interaktív programjáról gondoskodunk.
A legjobb gyermekalkotások, amelyek a program során készülnek jutalmazva is lesznek.
A rendezvény nyelve multikulturális (SK,HU).
A projekt a Szlovák Köztársaság kormányhivatalának anyagi támogatásának, a KNM 2017-es programjának köszönhetően valósul meg. A “Multikulturális mesék” nevet viselő projekt fő célja közelebb hozni egymáshoz a nemzeti kisebbségeket és a többségi társadalmat, egyben keresni azokat a pontokat, melyek összekötnek bennünket és bemutatni a jövő nemzedékének.