Író-olvasó találkozó

Esemény részletek

Esemény vége: 13 február 2014

Tóth László József Attila-díjas íróval

Pénteken, december 5-én, már nagyon vártam, hogy a könyvtárba érjünk. Ott találkoztunk Tóth Laci bácsival, az íróval.

Laci bácsi nagyon szimpatikus volt – lehet hogy azért, mert a Mikulásra hasonlít, hófehér szakállával? A találkozó elején versekkel, mesékkel köszöntöttük. Az ő műveiből adtunk ízelítőt. Ezt Laci bácsi könyvekkel jutalmazta. Mesélt nekünk a gyerekkoráról, amit mi kíváncsian hallgattunk. A kérdéseinkre alig győzött válaszolni. A találkozó végén aláírta a könyveinket. Nagyon jól éreztük magunkat.
            Kellemes meglepetésként a könyvtáros néniktől Mikulás napi csokit is kaptunk. Köszönjük nekik ezt a szép délelőttöt.

Fekete Jenő, 4.b Corvin Mátyás MTNYAI Somorja

Dátum: 2008-12-06
Résztvevő: Corvin Mátyás MTNYAI 4. osztályos tanulói, Chudoba Katalin és Fekete Magdolna tanítók